Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Opatrovateľská služba

1. Prvý podcast o sociálnych službách na Slovensku

Tvorcovia zo štúdia budú pravidelne informovať o inšpiratívnych ľuďoch, aktualitách ale aj problémoch v oblasti Sociálnych Služieb. K ich riešeniam budú pozývaní hostia a odborníkov z danej oblasti. V prípade záujmu o tieto informácie je potrebné zakliknúť „odoberať“ na uvedenom kanály.

 

2. Projekt BSK s názvom monitorovanie a signalizácia potreby pomoci

Tlačivo na stiahnutie

 

Mestská časť Bratislava-Vrakuňa v roku 2021 požiadala o nenávratný finančný príspevok pre projekt s názvom Podpora opatrovateľskej služby v mestskej časti Bratislava-Vrakuňa, ktorý bol úspešný.

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje. Cieľom projektu je zabezpečiť dostupnosť domácej opatrovateľskej služby za účelom predchádzania umiesťovania klientov do pobytových zariadení a dosiahnuť tým čo najdlhšie zotrvanie klientov v domácom prostredí s ich rodinami.
Vzhľadom na citlivosť danej problematiky v našej mestskej časti je nám potešením že sme sa stali jedným z úspešných uchádzačov.

www.esf.gov.sk
www.ec.europa.eu
www.mpsvr.sk

123

 

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Kompletné podmienky Opatrovateľskej služby Veľkosť: 347.4 kB Formát: pdf Dátum: 30.8.2022
Žiadosť o zabezpečenie poskytovania sociálnej služby, monitorovanie a signalizácia potreby pomoci Veľkosť: 520.5 kB Formát: rtf Dátum: 16.9.2022
Všeobecne záväzné nariadenie mestskej časti Bratislava-Vrakuňa č. 52022 zo dňa 13.12.2022 Veľkosť: 187 kB Formát: pdf Dátum: 1.3.2023