Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

KOLO – Bratislavské centrum opätovného použitia vyráža do ulíc: 8.-20.4.2024

SÚBOR
Dátum: 10.04.2024
Autor: Admin
KOLO – Bratislavské centrum opätovného použitia vyráža do ulíc: 8.-20.4.2024

KOLO – Bratislavské centrum opätovného použitia vyráža do ulíc.

Využite zberné miesta vecí pre KOLO počas apríla, a to priamo vo vašej mestskej časti. Prineste zachovalé a funkčné predmety, napríklad aj z jarného upratovania a dajte im tak druhú šancu na život.

Milé Bratislavčanky a milí Bratislavčania,

 

váš veľký záujem o KOLO nás teší. Za doterajších bezmála 125-tisíc návštev si obyvateľky a obyvatelia odniesli už viac ako 230 ton vecí, ktoré by inak skončili ako odpad.

 

Od 8. do 20. apríla 2024 rozširujeme zber zachovalých, stále funkčných vecí a z KOLO vyrážame priamo do mestských častí. Harmonogram zberných miest, kam môžete priniesť predmety, nájdete nižšie.

 

Chceli by sme vás však poprosiť, aby ste nábytok z kapacitných dôvodov nenosili na zberné miesta, ale priamo do KOLO v Ružinove na Pestovateľskú 13. KOLO v Karlovej Vsi nábytok taktiež neprijíma.

 

Ak sa vám nahromadilo množstvo nepotrebných, no zachovalých predmetov, prípadne chcete odovzdať veľké kusy nábytku a nemáte možnosť prepravy, využite službu KOLO. Poskytujeme ju v rámci Bratislavy a objednáte si ju jednoducho, odoslaním tohto formuláru.

 

Použiteľné predmety nám môžete počas otváracích hodín nosiť stále aj  priamo do KOLO V Ružinove ale aj na zberné miesto KOLO v Karlovej Vsi. Všetky informácie nájdete na www.olo.sk/kolo

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
KOLO 2024 - Jarné zbery pre KOLO v mestských častiach Veľkosť: 212.8 kB Formát: pdf Dátum: 10.4.2024