Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Informácia o činnostiach v rafinérií - SEPTEMBER 2023

SÚBOR
Dátum: 08.09.2023
Autor: Webmaster
Informácia o činnostiach v rafinérií - SEPTEMBER 2023

Informácia o činnostiach v rafinérií - SEPTEMBER 2023

V mesiaci september sa neplánuje odstaviť žiadna z výrobných jednotiek. V petrochemickej časti rafinérie, sa plánujú štandardné odstávky výrobnej jednotky z dôvodu surovinovej bilancie a energetickej efektívnosti v dňoch 5. a 20. septembra 2023. Kompletný kalendár a viac informácií, nájdete v prílohe.

 

V prípade neplánovaných činností, ktoré budú mať vplyv na život obyvateľov okolitých mestských častí bude spol. Slovnaft a.s. operatívne informovať. V prípade zmien bude harmonogram plánovaných činností aktualizovaný v aplikácii Sused Slovnaft, na stránke: https://slovnaft.sk/sk/o-nas/spolocenska-zodpovednost/rafineria-transparentne/planovane-cinnosti-v-rafinerii/ a taktiež v našej FB skupine KOMUNITNÁ SKUPINA SLOVNAFT, ktorá slúži aj na vaše podnety a otázky. Ak ste sa ešte nestali členom, môžete tak urobiť na tomto odkaze https://www.facebook.com/groups/susedslovnaft/

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Informácia o činnostiach v rafinérií - SEPTEMBER 2023 Veľkosť: 363.3 kB Formát: pdf Dátum: 8.9.2023

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.