Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Zmena otváracích hodín Slovenskej pošty

Dátum: 23.04.2020
Autor: Mestská časť Vrakuňa
Zmena otváracích hodín Slovenskej pošty

Odo dnes t. j. od 23. apríla. Slovenská pošta obnoví otváracie hodiny jednotlivých pobočiek a doručovanie doporučených zásielok v štandardnom režime na celom území Slovenska. Naďalej však budú platiť bezpečnostné a hygienické opatrenia na zamedzenie šírenia ochorenia COVID-19. Vyplýva to z  rozhodnutia Úradu pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb, ktorým sa ruší dočasné opatrenie o obmedzení prevádzky a poštových služieb.

Rozsah otváracích hodín pre verejnosť na jednotlivých pobočkách bude v režime z obdobia pred vyhlásením mimoriadnej situácie, s výnimkou prestávok na nutnú dezinfekciu priestorov pôšt v trvaní 30, resp. 60 minút. Pošty počas víkendu ostávajú naďalej zatvorené.

Aktuálne otváracie hodiny pobočiek nájdu klienti aj na internetovej stránke Slovenskej pošty, v Mobilnej aplikácii Slovenskej pošty a na výveskách jednotlivých pobočiek pôšt.

Viac informácií nájdete tu

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.