Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Podmienky vstupu do priestorov MsÚ Bratislava – Vrakuňa

SÚBOR
Dátum: 02.11.2020
Autor: Mestská časť Vrakuňa
Podmienky vstupu do priestorov MsÚ Bratislava – Vrakuňa

v zmysle §1 ods.l vyhlášky č. 16 ÚVZ SR, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k režimu vstupu osôb do priestorov prevádzok a priestorov zamestnávateľa, sa v období od 02. novembra 2020 05:00 hod. do 09. novembra 2020 01:00 hod.

nariaďuje zákaz vstupu osobám a zamestnancom,

okrem osôb podľa §1 ods. 2 a zamestnancov podľa §2 ods. 2, do vnútorných a vonkajších priestorov Miestneho úradu mestskej časti Bratislava – Vrakuňa.

Tento zákaz sa podľa § 1 ods. 2 a §2 ods. 2 vyhlášky č. 16 ÚVZ SR

nevzťahuje na

  • osobu, ktorá sa preukáže potvrdením o negatívnom výsledku RT-PCR testu

vykonaným od 29. októbra 2020 do 1. novembra 2020 alebo certifikátom vydaným Ministerstvom zdravotníctva Slovenskej republiky s negatívnym výsledkom antigénového testu na ochorenie COVID-19 vykonaným od 29. októbra 2020 do 1. novembra 2020 subjektom podieľajúcim sa na celoplošnom testovaní „Spoločná zodpovednosť“

Ostatné výnimky sú definované vo Vestníku vlády Slovenskej republiky vo Vyhláške č. 16 Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, ktorá je zverejnená na webovej stránke mestskej častí.

Za účelom overenia, že sa na osobu/zamestnanca nevzťahuje zákaz vstupu podľa § 1 ods. 1/§ 2 ods. 2, je osoba poverená starostom Miestneho úradu oprávnená požadovať od osoby vstupujúcej do vnútorných alebo vonkajších priestorov budovy, predloženie príslušného dokladu, ktorý preukazuje niektorú zo skutočností podľa § 1 ods. 2 písm. a) až r)/ § 2 ods. 2 písm. a) až r). Do tohto dokladu je poverená osoba oprávnená nahliadnuť.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.