Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Zmena tolerovaného pobytu odídenca

SÚBOR
Dátum: 11.04.2022
Autor: Mestská časť Vrakuňa
Zmena tolerovaného pobytu odídenca

Odídenec, ktorému bolo poskytnuté dočasné útočisko na území SR, hlási prípadnú zmenu adresy svojho pobytu v príslušnej mestskej časti na ohlasovni pobytov.
Pri hlásení zmeny adresy svojho pobytu predloží odídenec Ohlasovni pobytov nasledovné dokumenty:

1. Doklad o tolerovanom pobyte na území Slovenskej republiky s označením „ODÍDENEC“ alebo s označením „DOČASNÉ ÚTOČISKO“

2. Vyplnený formulár „Presťahovanie cudzinca s udeleným tolerovaným pobytom na účel dočasného útočiska

Odídenec je pri prihlasovaní povinný vyplniť priložený formulár. Odporúčame, aby odídenci prišli na pracovisko Ohlasovne s už vyplneným formulárom.

3. „Súhlas s prihlásením odídenca na tolerovaný pobyt“ s podpisom / podpismi vlastníka / vlastníkov nehnuteľnosti.

Pri zmene tolerovaného pobytu, ak odídenec predloží „Súhlas s prihlásením odídenca na tolerovaný pobyt“ s overeným podpisom (podpismi) vlastníka (vlastníkov), tak prihlasovacieho konania priamo na Ohlasovni pobytov sa vlastník / vlastníci nehnuteľnosti nemusia zúčastniť.

4. Doklad totožnosti odídenca

Ohlasovňa na základe hlásenia zmeny adresy pobytu odídenca zaznamená do informačného systému Policajného zboru údaje o hlásení pobytu a vydá odídencovi doklad o pobyte v Mestskej časti Bratislava – Vrakuňa.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Presťahovanie cudzinca s udeleným tolerovaným pobytom na účel dočasného útočiska Veľkosť: 104.9 kB Formát: rtf Dátum: 11.4.2022
Súhlas s prihlásením odídenca na tolerovaný pobyt Veľkosť: 67.1 kB Formát: rtf Dátum: 11.4.2022

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.