Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Vyhodnotenie najaktívnejších čitateľov za rok 2016

Dátum: 29.03.2017
Autor: Mestská časť Vrakuňa
Vyhodnotenie  najaktívnejších  čitateľov za rok 2016

16. marca 2017 sa v Miestnej knižnici Vrakuňa konalo každoročné vyhodnotenie najaktívnejších čitateľov za rok 2016 – v dvoch vekových kategóriách – do 10 a nad 10 rokov a ocenili sme aj našu skalnú naj-čitateľku z kategórie dospelých – pani Annu Kuchtovú (394 prečítaných titulov).
Mestská časť Bratislava – Vrakuňa aj napriek momentálne nevyhovujúcim podmienkam sa snaží toto negatívum kompenzovať nákupom nových kníh – za minulý rok sme nakúpili periodiká a knihy v hodnote takmer 3500 eur.

Vyhodnotené detí:

Čitatelia do 10 rokovPočet prečítaných kníhUmiestnenie
Kubrická Emma1161.
Hubaľová Amelia802.
Kapičáková Tina293.

 

Čitatelia nad 10 rokovPočet prečítaných kníhUmiestnenie
Laudová Lujza841.
Berzedyová Petra542.
Bednaříková Vanda423.

 

Našu komornú atmosféru spríjemnila Emmka Kubrická, keď nám predniesla báseň od Tomáša Janovica Drevený tato. S rodičmi detí sme sa porozprávali o histórii knižnice a aj o všetkých zmenách a plánoch, ktoré nás v najbližšom čase čakajú.

Chceme sa poďakovať Mestskej časti Bratislava – Vrakuňa za možnosť organizovať tieto milé akcie a veríme, že táto naša dlhoročná tradícia bude mať naďalej svojich čitateľských aktivistov a že knihy v printovej podobe budú stále lákadlom a hlavne víťazom nad elektronickými knihami či internetovým čítaním.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.