Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Celoplošná jarná deratizícia 2016

SÚBOR
Dátum: 15.02.2016
Autor: Mestská časť Vrakuňa

U P O Z O R N E N I E

na preventívnu celoplošnú deratizáciu na území hl. m. SR Bratislavy a Mestskej časti Bratislava-Vrakuňa, ktorá sa má uskutočniť

od 01.03.2016  –  15.04.2016

 v zmysle § 12 ods. 2 Zák. č. 355/2007 Z. z.  o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia  a o zmene a doplnení niektorých zákonov,  Regionálny úrad verejného zdravotníctva Bratislava hlavné mesto so sídlom v Bratislave
u p o z o r ň u j e

na vykonanie celoplošnej  deratizácie (na reguláciu živočíšnych škodcov) hlavne  v zariadeniach spoločného stravovania,  ubytovania, u prevádzkovateľov obchodov, pohostinstiev, stánkov, v obytných domoch, v prevádzkových a administratívnych budovách, v školských a predškolských zariadeniach.
V y z ý v a  všetky podnikateľské subjekty  a fyzické osoby, aby zabezpečili vykonanie  povinnej  jarnej  deratizácie v nimi spravovaných objektoch, kanalizačných a kolektorových rozvodoch a v areáloch určených na podnikanie a bývanie.
Fyzické osoby – občania môžu deratizáciu vykonať aj svojpomocne komerčne dostupnými prípravkami, ktoré sú určené a schválené na predmetný účel v pivničných priestoroch, v rodinných domoch, v objektoch určených na bývanie a na pozemkoch využívaných na chov hospodárskych zvierat.
Upozorňujem všetkých, aby dodržiavali bezpečnostné predpisy a zabránili deťom a zvieratám k prístupu k násadám.

Bratislava   21.02. 2016

Vybavuje: Mgr. Eva Speváková, PhD.
Referent ŽP/40204824

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Celoplošná deratizácia Mestskej časti Bratislava-Vrakuňa Veľkosť: 196.4 kB Formát: pdf Dátum: 15.2.2016

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.