Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Pozvánka na DEŇ ZEME vo Vrakuni

SÚBOR
Dátum: 20.04.2016
Autor: Mestská časť Vrakuňa
Pozvánka na DEŇ ZEME vo Vrakuni

Tak ako minulý rok Vás pozývame na spoločnú brigádu, ktorú organizuje mestská časť Bratislava-Vrakuňa v sobotu 23. apríla 2016. Zraz účastníkov je na nábreží Malého Dunaja pri lávke do lesoparku zo strany Malodunajskej ul. so začiatkom o 8,00 hod. Predpokladaný termín ukončenia je do 12,00 hod. Touto cestou si Vás dovoľujeme osloviť a pozvať na spoločnú brigádu pri upratovaní priestorov okolia Malého Dunaja vrátane slepého ramena, od cestného mosta na Gagarinovej ul. pri oplotení cintorína až po UČOV na Leknovej ulici, pravý breh Malého Dunaja, okolie Pentagónu na Stavbárskej ul. 34-42, okolie záhradkárskej oblasti z Priehradnej ulice a okolie Hradskej ulice pri ubytovni Mea Culpa. Pri tejto príležitosti starosta Martin Kuruc, miestni poslanci a pozvaní hostia vysadia symbolicky stromčeky na nábreží Malého Dunaja.

K dispozícií bude päť veľkokapacitných kontajnerov:

1. vedľa plotu Ružinovského cintorína pri Malom Dunaji,
2. záhradkárska oblasť od Priehradnej ulice,
3. Hradská ulica pri Mea Culpa,
4. pri Pentagóne na Stavbárskej ul., vedľa skládky odpadov,
5. ulica Amarelková pri vstupe do panelárni.

Pripomíname, že počas celého apríla prebieha jarné upratovanie a rozmiestnenie veľkokapacitných kontajnerov, ktoré sme uverejnili v minulom čísle vrakunských novín a na stránke www.vrakuna.sk.

Kontaktná osoba:
Ing. J. Lalík – tel.: 0911 543 541

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
www.vrakuna.sk Veľkosť: 350.7 kB Formát: sk Dátum: 20.4.2016

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.