Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Mestský bazar

Dátum: 08.09.2020
Autor: Mestská časť Vrakuňa
Mestský bazar

Podujatie Mestský bazár, ktoré je pilotným podujatím v rámci budovania povedomia o vznikajúcom Bratislavskom centre opätovného použitia. Záujemcovia môžu nepotrebné, ale stále použiteľné veci prinášať do zberu, ktorý už prebieha v centrále OLO vo vyhradených časoch počas septembra. Následne si bude možné tieto veci zakúpiť za symbolické ceny na Mestskom bazári, ktorý mesto plánuje na druhý októbrový víkend na Bazovej 8 v sídle mestského komunálneho podniku.

Hlavným cieľom pilotného podujatia Mestský bazár na Bazovej 8 je podpora vzniku stabilného novovznikajúceho Bratislavské centra opätovného použitia (reuse centra). Ako naznačuje už jeho samotný názov, ide o modernú platformu na podporu aktivít vedúcich k predchádzaniu tvorby odpadu predlžovaním životného cyklu predmetov a vecí, ktoré sú ešte vhodné na ďalšie použitie. Sériovo bude toto podujatie pokračovať aj v budúcom roku.

ZBER VECÍ bude prebiehať do 30.9.2020 v centrále OLO na Ivanskej ceste 22 (oproti IKEA), vo vyhradených časoch:
sobota 8:00 – 18:00 h
streda 12:00 – 18:00 h
piatok 8:00 – 18:00 h

Zoznam vecí, ktoré je možné darovať, nájdete v prílohe. Pripájame aj grafiky na použitie v rámci komunikácie mestskej časti.

Všetky potrebné informácie nájdete na tomto linku: https://www.olo.sk/kolo/.

Zároveň tak nám info kampaň beží aj na sociálnych sieťach. Na magistrátnom Facebooku máme vytvorený aj event.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.