Vrakunský ples na Parížsky spôsob mal úspech

Druhý februárový víkend sa  v našej Vrakuni plesalo v Parížskom štýle. Vrakunský ples je každoročne zameraný na 30.roky, s tým, že tentokrát sa návštevníci preniesli do francúzskeho Paríža. Nechýbala dobrá hudba, eiffelovka a skvelá nálada.

O skvelý začiatok plesu sa postaral Michal Domonkoš a Natália Koššová. Svojou úvodnou scénou z opery Fantóm opery sa návštevníci preniesli do starého francúzskeho divadla. Po tomto zážitku, kedy sa zdvihol luster nad pódiom a Bratislava Hot Serenaders zahrali úvodnú skladbu dostal slovo starosta Martin Kuruc. Privítal všetkých prítomných a následne odovzdal cenu In Memoriam pre zosnulého Štefana Ondeka, ktorý bol významným vrakunčanom. Cenu prevzala jeho manželka a dcéra.

Vrcholom večera bolo vystúpenie Bratislava Hot Serenaders a Legendárne duety zaspieval M.Domonkoš a Natália Koššová. Svojou prítomnosťou nás poctil aj predseda Bratislavského samosprávneho kraja Juraj Droba, ktorý si odbehol z Prešporského bálu. Tanečný parket praskal vo švíkoch. Hostia si užili skvelú hudbu, chutné občerstvenie a na pamiatku sa mohli odfotiť pri fotostene. Po polnoci nechýbala tombola s atraktívnymi cenami.

 ,,Náš ples je tématicky vždy výnimočný. A ja som rád, že si našiel svojich fanúšikov. Ľudia sa zabávajú a to je hlavné. Každý rok sa snažíme byť lepším hostiteľom a myslím, že aj tentokrát sa nám to podarilo.“ Povedal Martin Kuruc.

V spolupráci s farským plesovým výborom to bol už 22. ročník Vrakunského plesu. Ďakujeme všetkým, ktorí sa podielali na organizácii tejto skvelej akcie. Osobitné poďakovanie patrí všetkým sponzorom, ktorí nám pomohli. Ďakujeme!

Stiahnuť všetky fotografie

X