Komisie miestneho zastupiteľstva

Zriadené komisie pri Miestnom zastupiteľstve mestskej časti Bratislava-Vrakuňa pre volebné obdobie 2018 – 2022

Postavenie a náplň práce komisií Miestneho zastupiteľstva mestskej časti Bratislava – Vrakuňa

Stále komisie volebné obdobie 2018 – 2022

Komisia finančná a podnikateľská
1. Mgr. Art Jana Némethová, predsedkyňa

2. Mgr. Robert Greizinger, podpredseda
3. JUDr. Ing. Marek Zajíček, člen
4. Ing. Tomáš Galo, člen
5. Mgr. Miroslav Macko, člen
6. Ing. Ivo Nemčič, člen – neposlanec
7. Ing. Ľubomír Czaja – neposlanec
komisiafinancna@vrakuna.sk

zápisnice zasadania komisie

Komisia pre kultúru, školstvo, šport a sociálne veci
1. PhDr. Eva Samolejová, MPH, predsedkyňa
2. Mgr. Zuzana Magálová, podpredsedkyňa
3. Andrej Ravasz, člen
4. Mgr. art. Jana Némethová, členka
5. Lívia Benedeková, členka
6. Andrea Kuglerová, členka – neposlankyňa
7. Róbert Martin Hudec, člen – neposlanec
komisiakultura@vrakuna.sk

zápisnice zasadania komisie

Komisia výstavby, územného rozvoja, životného prostredia a dopravy
1. Mgr. Zuzana Magálová, predsedkyňa

2. Ing. Soňa Svoreňová, podpredsedkyňa
3. JUDr. Marcel Boris, člen
4. Ing. Ladislav Kugler, člen
5. PhDr. Stanislav Bruna, člen
6. Matin Varga, člen – neposlanec
7. Ing. Beata Kristínová, členka – neposlankyňa
8. Lenka Poláková, členka – neposlankyňa
9. Pavel Neština, člen –  neposlanec
komisiavystavby@vrakuna.sk

zápisnice zasadania komisie

Komisia mandátová, verejného poriadku, ochrany verejného záujmu a legislatívna
1. JUDr. Ing. Marek Zajíček, predseda

2. Mgr. Miroslav Macko, podpredseda
3. Mgr. Ondrej Hrivňák, člen
komisiamandatova@vrakuna.sk

zápisnice zasadania komisie

Dočasné komisie volebné obdobie 2018 – 2022

Komisia pre parkovaciu politiku
1. Andrej Ravasz, predseda
2. Mgr. art. Jana Némethová
3. Ing. Soňa Svoreňová
4. Mgr. Miroslav Macko
5. PhDr. Stanislav Bruna

Komisia pre koordináciu Eurofondov
1. PhDr. Stanislav Bruna, predseda
2. JUDr. Ing. Marek Zajíček
3. Ing. Soňa Svoreňová
4. Mgr. Zuzana Magálová
5. Mgr. Robert Greizinger

Komisia pre rozvoj lesoparku Bratislava-Vrakuňa
1. PhDr. Stanislav Bruna, predseda
2. Ing. Michal Hrapko
3. Ing. Tomáš Gallo

Komisia na dohľad nad sanáciou skládky CHZJD Bratislava-Vrakuňa
1. Ing. Milan Šindler, predseda
2. JUDr. Ing. Marek Zajíček
3. Ing. Tomáš Galo
4. Mgr. Bc. Marek Pospíchal
5. Ing. Zuzana Schwartzová

 

 

Komisie Miestneho zastupiteľstva mestskej časti Bratislava-Vrakuňa a zápisnice komisií volebné obdobie 2014 – 2018

Rokovania spoločných komisií

Zápisnice 2018
Zápisnice 2017
Zápisnice 2016

Rokovania stálych komisií

Zápisnice 2014-2018

X