Tento rok sa deti budú môcť prihlásiť do dvoch letných táborov, ktoré organizujú základne školy Žitavská a Železničná v spoluprácu s mestskou časťou Bratislava-Vrakuňa.

Termíny:

ZŠ Žitavská od 1.7. – 4.7.2019

ZŠ Železničná od 1.7. – 5.7.2019 a 8.7. – 12.7.2019

ZŠ Žitavská od 1.7. – 4.7.2019

Našim deťom chceme spríjemniť prvé dni prázdnin zaujímavým programom v čase od 07:00 do 16:00. Cena, ktorá zahŕňa materiál, vstupy a dopravu na tábor je 50,00 €. Celodennú stravu nabalí rodič.

Aktivity: kúpalisko Delfín, plavba loďou na Devín, hvezdáreň Hlohovec, sad Janka Kráľa s detskými atrakciami /zmena programu podľa počasia/.

Tábor je pre deti vo vekovej kategórii: 6 – 10 rokov

Bližšie informácie: zelka@macko.sk

ZŠ Železničná od 1.7. – 5.7.2019 a 8.7. – 12.7.2019

Počas denného tábora máme pripravené rôzne aktivity pre deti ako aj tematické aktivity na jednotlivé dni. Nebude chýbať Farebný deň , poznaj svoje mesto, športový deň , naučíme sa ako poskytnúť prvú pomoc, spoznávať prírodu, prečítame si zaujímavé knižky a školáci , aby nezabudli na školu pripravia si projekty podľa výberu. Spoločne budem hľadať poklad po škole . Naučíme sa rôzne druhy tanca (HIP HOPI, Latino rytmy ako aj kreatívny tanec ).

Preveríme športové zručnosti detí. Skákanie cez švihalo je u nás na škole naozaj obľúbená športová aktivita a deti sa naučia kopec rôznych trikov , nových preskokov a otestujú si svoje zručnosti a preto nesmie na dennom tábore chýbať švihadlo. Pre chlapcov nebude chýbať futbal, vybíjaná, stolný tenis. Otestujeme si zručnosti a tvorivosť v rámci tvorivých dielní.

Deti absolvujú aj výlet do Hlohovca a na Železnú studničku. Chýbať nesmie ani tradičná opekačka vo Vrakunskom lesíku.

1.turnus: cena 79 eur

2.turnus: cena 89 eur

V cene je zahrnuté desiata, obed, olovrant, pitný režim, náklady na materiál, animátori a výlet

Bližšie informácie: andreaschusnixova@gmail.com

X